Doprava

V našom internetovom obchode vám ponúkame niekoľko možností dopravy, tak aby ste si mohli vybrať to, čo vám najviac vyhovuje. 

Pre konkrétnu objednávku nemusia byť dostupné všetky spôsoby doručenia. V košíku sa zobrazuje predbežne vybratý spôsob dopravy a cena. Pri objednávke sa zobrazia všetky možnosti a zákazník si môže vybrať spôsob dopravy, aký mu vyhovuje. Cena za dopravu sa závisí od hmotnosti objednaného tovaru ako aj od spôsobu vybranej dopravy. 

Tovar doručujeme len v rámci Slovenskej republiky.

1. Osobný odber

Svoju objednávku si môžete vyzdvihnúť aj osobne na adrese sídla našej firmy.

V prípade osobného odberu prosíme počkajte na SMS a e-mail informujúci, že je tovar pripravený na vyzdvihnutie. Informácie vám pošleme ihneď ako je tovar pripravený, proces nejakú chvíľu trvá. Aktuálny stav svojej objednávky zistíte v sekcii Moje objednávky.

Na adrese našej firmy pre vás bude tovar pripravený ešte nasledujúcich 6 pracovných dní. Pokiaľ tovar v tejto lehote neprevezmete, bude uvoľnený do predaja.

2. Kuriérom spoločnosti In Time

Balík na adresu

Túto službu zabezpečuje spoločnosť In Time, s. r. o. Zásielky doručujú kuriéri v autách a rovnošatách SPS alebo UPS. Zásielka sa doručuje v pracovných dňoch od 8.00 do 18.00 h.

Deň pred doručením budete informovaný SMSkou, príp. e-mailom o odovzdaní tovaru prepravcovi. Pokiaľ sa Vám doručenie v daný deň nehodí, môžete podľa pokynov v SMS / e-maile zmeniť termín aj adresu doručenia. Ráno v deň doručenia dostanete SMS / e-mail s informáciou, že tovar je u kuriéra na doručení.

Pri doručení prosím vizuálne prekontrolujte nepoškodenosť obalu výrobku, kuriér nepočká na rozbalenie.

Objednávky prepravované kuriérom posielame jeden až dva krát za týždeň podľa množstva objednávok.


3. Slovenská pošta

Balík na poštu

Vaša zásielka bude doručená podľa zadaného PSČ v doručovacej adrese na prislúchajúcu poštu. O uložení zásielky na pošte budete informovaní SMS správou.

Balík vydá pošta adresátovi alebo oprávnenému prijímateľovi po preukázaní totožnosti. Odberná lehota na vyzdvihnutie balíka na pošte je 7 kalendárnych dní odo dňa oznámenia o uložení zásielky na pošte. Po uplynutí odbernej lehoty Slovenská pošta vráti balík späť odosielateľovi.

Pri doručení prosím vizuálne prekontrolujte nepoškodenosť obalu výrobku, kuriér nepočká na rozbalenie.Pri objednávke nad 80 € je doprava zdarma.


www.emika.sk - veci pre deti do postieľky, do kočíka - taška, mantinel, podložka - vlastná výroba