O nás

Vyrobené na Slovensku

Som Katka, 33 ročná mamička po rodičovskej dovolenke a založila som si internetový obchod, ktorý vyrába a predáva vlastné výrobky pre detičky a ich mamičky. Pri zháňaní vecí pre moju dcérku som narazila na absenciu praktických, pekných, jedinečných a bezpečných vecí pre deti, preto som sa rozhodla začať sama šiť tieto veci. Sú to napr. tašky na kočík, prebaľovacie podložky, mantinel do postieľky, vložky do kočíkov a pod. Postupne sa môj sortiment rozrástol o oblečenie pre deti, šatky so šiltom, kraťasy a sukničky na traky. Pre mamičky som začala robiť. tzv. crossbody kabelky, alebo kabelky na plece. Kladiem veľký dôraz na kvalitu látok, používam materiály, ktoré sú vhodné aj pre deti do 3 rokov a takisto mi záleží na kvalite samotného ušitia výrobkov. Nejde o žiadnu veľkovýrobu, naopak, skoro každý kúsok je jedinečný. Do šitia týchto vecičiek vkladám celé srdce.

Naše zásady:

  • kvalita výrobkov
  • spokojnosť zákazníkov

O nás - šitie kabelkyO nás - šitie kabelky

Skúsenosti s našimi výrobkami

Pre svoje dieťa som chcela niečo jedinečné i pekné zároveň a však kvalitné/funkčné a Slovenské. Preto som volila nákup v tomto eshope. Veľmi dôležitý je i výber prírodných materiálov a technologické vypracovanie výrobkov s kt. som maximálne spokojná. Bonusom je bezproblémová kominukácia ústretovosť voči zákazníkovi no a samozrejme úsmev Vašich detí :-)

povedala Katka L.

Taška na kočík je krásna. To kvietkovane futro ma úplne dostalo! A podložka do kočíka: Ako original. Farba uplne sadla. Vdaka!

povedala Katarína K.

S prebaľovacou podložkou od vás som veľmi spokojná a kolegyňa, pre ktorú som ju u vás zakúpila mala veľkú radosť. Podložka je praktická a na cestách vždy užitočná.

povedala Barbora D.


www.emika.sk - veci pre deti do postieľky, do kočíka - taška, mantinel, podložka - vlastná výroba